{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425857

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان کرمانشاه گفت: کلیه مشمولان دانش‌آموخته رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت تاریخ یکم اردیبهشت ماه سال ۹۹دریافت کرده اند، برای اعزام در تاریخ ششم فروردین فراخوان شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ «علی نجفی» اعلام کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و به جهت ضرورت سرعت بخشی در تقویت کادر مراکز بهداشتی و درمانی مرتبط با پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، مقرر شده کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی در ششم فروردین ماه سال ۹۹ فراخوان و بدون سپری کردن دوره آموزش مقدمات نظامی در مراکز آموزش، در بدو خدمت به مراکز بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح اعزام و به کارگیری شوند.

وی ادامه داد: لذا بدین وسیله ابلاغ می شود، تمامی این مشمولان می بایست ساعت هفت صبح روز چهارشنبه ششم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ خود را به معاونت وظیفه عمومی استان واقع در خیابان امیر کبیر جنوبی معرفی تا سازماندهی و اعزام شوند.

معاون وظیفه عمومی کرمانشاه افزود: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان اعزامی در این طرح ضمن به کارگیری تخصصی در مراکز درمانی نیروهای مسلح از امتیازات و مشوق های ویژه ای نیز برخوردار می شوند که حین خدمت توسط یگان های خدمتی برای این عزیزان اجرایی و اعمال می شود.

سرهنگ نجفی افزود: اطلاع رسانی در خصوص محل و زمان مراجعه این مشمولان از طریق ارسال پیامک و احضار توسط مراکز وظیفه عمومی سطح کشور انجام می پذیرد و این افراد می توانند آخرین اطلاعات و اخبار در این حوزه را صرفا از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰، سامانه پیامکی۱۱۰۲۰۶۰۱۰ و همچنین مراکز وظیفه عمومی سطح استان پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: سایر مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت برای اعزام در ماه های دیگر سال ۱۳۹۹ دریافت کرده و یا پس از فارغ التحصیلی در شرایط معرفی به خدمت قرار دارند، در صورت تمایل برای مشارکت در امر کمک رسانی به هموطنان، می توانند درخواست اعزام به خدمت خود را زودتر از موعد ارایه و در اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ به خدمت اعزام شوند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: این دسته از مشمولان نیز می توانند با مراجعه به مراکز وظیفه عمومی سراسر استان و یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰ درخواست اعزام و تعجیل در تاریخ اعزام خود را ثبت و پیگیری کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری