{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425545

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با بیان این که علی‌رغم تمام تلاش‌ها، تا به حال ده‌ها تن در حوادث چهارشنبه‌سوری مصدوم شده‌اند، گفت: در حال حاضر با این شرایط که آمبولانس‌ها درگیر رسیدگی به بیماران مبتلا به کرونا هستند، رسیدگی به مصدومان چهارشنبه‌سوری برای کادر پیش‌بیمارستانی و درمان بسیار سخت است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مجتبی خالدی اظهار کرد: متأسفانه علی‌رغم تمام تلاش همکاران من و علی‌رغم تمام هشدارها، باز هم با فرارسیدن چهارشنبه‌سوری شاهد افزایش بار کاری در اورژانس پیش‌بیمارستانی و مراکز درمانی باز هستیم.

وی با تأکید بر این که فرارسیدن چهارشنبه‌سوری، موجب افزایش بار کاری اورژانس شده است، ادامه داد: با وجود این که انتظار داشتیم تا این لحظه موردی وجود نداشته باشد اما تا به حال ده‌ها مصدوم داشتیم که در میان آنها آسیب به چشم و نقص عضو نیز مشاهده می‌شود. نکته دیگر این است که مصدومان چهارشنبه‌سوری که باید به مراکز درمانی منتقل شوند، خود را در معرض ابتلا به بیماری کرونا نیز قرار می‌دهند؛ یعنی هم کار پرسنل افزایش می‌یابد و هم آنها در معرض خطر  ابتلا به بیماری قرار می‌گیرند.

وی با بیان این که می‌توان گفت که از زمان شیوع بیماری کرونا تماس‌هایی که با مرکز اورژانس گرفته می‌شود، پنج برابر شده است، گفت: یکی از دلایل نگرانی‌های بسیار زیاد مردم در رابطه با بیماری، سوالات آنها و افزایش خدمت‌رسانی است اما در حال حاضر با این شرایط که آمبولانس‌ها درگیر رسیدگی به بیماران مبتلا به کرونا هستند، رسیدگی به مصدومان چهارشنبه‌سوری برای کادر پیش‌بیمارستانی و درمان بسیار سخت است.

وی ادامه داد: مردم باید توجه داشته باشند که همه در معرض کرونا هستند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری