کد خبر 422938

روز پدر و کاهش ۱۰برابری فروش پیراهن مردانه!

رئیس هئیت مدیره صنف اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران از کاهش ۱۰برابری فروش پیراهن مردانه به مناسبت روز پدر خبر داد و گفت که در حال حاضر قیمت یک پیراهن با دوخت و جنس قابل قبول ۱۴۰تا ۱۵۰هزار تومان است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، شیوع ویروس کرونا و کم شدن رفت‌وآمدها برای پیشگیری در ماه پایانی سال که عمدتا روزهای پررونقی برای کسب وکارهای خرد و کارگران فصلی است، باعث شده فعالان تجاری، اصناف مختلف و کارگران دچار آسیب‌های جدی شوند. حالا به نظر می‌رسد این ویروس در روز پدر که روز پررونقی برای فروشندگان جوراب،‌ پیراهن مردانه و گل است نیز دردسرهایی برای این اصناف ایجاد کرده است،.

در این باره حسین آقا کوچکی با بیان اینکه به دلیل شرایط قرنطینه خانگی در پی شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر رونق بازار از روزهای معمولی هم کمتر است،‌ اظهار کرد: فروش پیراهن مردانه در آستانه روز پدر سال گذشته ۱۰ برابر امسال بود.

وی افزود: برای توصیف بهتر می‌توان گفت مغازه‌ای که در روزهای معمولی، روزی ۱۰۰ هزار تومان فروش دارد، در شب‌های عید درآمدش به شبی ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد، اما در شرایط کنونی فروش آنها به شبی ۵۰ هزار تومان رسیده است.

به گفته رئیس هئیت مدیره صنف اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان تهران، میانگین قیمت یک پیراهن با دوخت و جنس قابل قبول ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است.

کوچکی همچنین با بیان اینکه در صورت فروش نرفتن پوشاک دوخته شده برای شب عید،‌ این لباس‌ها بعدا مشتری خود را از دست می‌دهند،‌ تصریح کرد: در حال حاضر فروشندگانی هستند که حاضرند محصولات خود را به قیمت خرید بفروشند.

ارسال نظر