{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 421308

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: بیش از نیمی از بیماران مشکوک به کرونا ویروس از بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم ترخیص شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،  حمیدرضا بهزادی صبح امروزدر جمع خبرنگاران، اعلام کرد: افراد ترخیص شده با حال عمومی کاملا رضایتبخش، بیمارستان را به مقصد منازل خود ترک کردند و امیدواریم با رعایت بهداشت شخصی و اجتماعی هر روز شاهد افزایش سلامت مردم در برابر این بیماری باشیم.

وی با اعلام اینکه در این مدت ۳ مورد مثبت مبتلا به کرونا در قشم هم ثبت شده است، افزود: هر سه نفر این افراد مسافران استان قم بودند که پس از بستری و انجام معاینات مورد نظر، با سلامت جزیره قشم را به سمت شهر و دیار خود ترک کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم از همه ساکنان جزیره خواست با رعایت بهداشت شخصی و خودداری از ترددهای غیر ضروری به خارج از منزل، به سلامت خود، خانواده و اجتماع و در نهایت عبور هرچه زودتر از این بیماری کمک نمایند.

بهزادی موج غیرقابل تصور تبادل اطلاعات مربوط به بیماری کرونا و آمارهای نگران کننده در فضای مجازی را باعث افزایش استرس بین خانواده ها دانست و عنوان کرد: یکی از نیازهای مهم برای تصمیم گیری در زمینه مقابله با ویروس کرونا، داشتن روحیه قوی است و لازم است همه ما اخبار این بیماری را از طریق مسئولان مرتبط دریافت کنیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری