{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 420121

سازمان جهانی بهداشت؛

مدیر بخش اروپا در سازمان جهانی بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر میزان مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در چین به یک درصد کاهش یافته است، افزود: «دلیلی برای وحشت وجود ندارد».

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «هانس کلوگه» مدیر بخش اروپا در سازمان جهانی بهداشت در یک کنفرانس خبری در پایتخت ایتالیا از ابتلای ۸۰۹۸۸ نفر از ۳۳ کشور جهان به ویروس کرونا خبر داد.

به نوشته «رویترز»، یکی از مقام‌های ارشد سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد، دلیلی برای وحشت در قبال شیوع ویروس کرونا در جهان وجود ندارد.

به گفته «هانس کلوگه» مدیر بخش اروپا در سازمان جهانی بهداشت در کنفرانس خبری در رم پایتخت ایتالیا گفت، به طور کلی میزان مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا  حدود دو درصد است و اکنون در چین که ۹۶.۵ درصد مبتلایان کرونا در آنجا هستند، میزان مرگ به یک درصد کاهش یافته است.
این مقام سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد: «این را به خاطر داشته باشید که از هر پنج بیمار (مبتلا به کرونا) ۴ نفرشان علائم خفیفی دارند و بهبود می‌یابند». 

وی همچنین با ذکر آماری از میزان مبتلایان به کرونا در جهان خبر داد، تعداد مبتلایان به  ۸۰۹۸۸ نفر از ۳۳ کشور جهان افزایش یافته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری