{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 417211

سرانجام پس از یک سال، رابرت دنیرو و همسر سابقش گریس هایتاور به تواقفنامه‌ای برای حق حضانت فرزند ۷ساله خود دست یافتند. این زوج که صابقه یک بار متارکه و بازگشت به یکدیگر را نیز در کارنامه خود داشتند، برای بار دوم در سال ۲۰۱۸از یکدیگر جدا شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، گریس هایتاور، بازیگر و خواننده آمریکایی است. وی تا سال 2018 همسر رابرت دنیرو بود، بازیگری مشهوری که با او در سال 1997 ملاقات کرد و در سال 1997 ازدواج کرد. مشکلات زناشویی این زوج به نشریات کشیده شد که با درخواست طلاق از سوی رابرت دنیرو در سال 1999 به پایان رسید. اگرچه در سال 2004 این زوج از نو پیمان ازدواج بستند اما در نهایت در سال 2018 طلاق گرفتند.

رابرت دنیرو

تابستان گذشته ، گریس تخمین زد که رابرت دنیرو ثروت 500 میلیون دلاری دارد و او گفت که با وجود اینکه در سال 2004 توافق نامه ای را امضا کرده بود ، نیمی از ثروت دنیرو را می خواهد. در دادگاه ، وکلای آنها تلاش کردند به توافق برسند. وکلای رابرت دنیرو گفتند که پیش پرداخت او به یک آپارتمان 6 میلیون دلاری ، 500 هزار دلار پول نقد و یک میلیون دلار در سال برای نفقه محدود می شود.

البته تیم رابرت دنیرو ادعا کرد که گریس در تلاش است تا طلاق را جنجالی کند تا دنیرو را تحریک کند. اما منبعی نزدیک به دنیرو می گوید شرایط مذکور برای دنیروی 75 ساله بسیار سخت است و او فقط ترجیح می دهد فرزندش را در فواصل زمانی مشخص ببیند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری