کد خبر 415117

تخصیص بودجه تغذیه دانشجویی از محل هدفمندی یارانه‌ها

معاون دانشجویی وزیر علوم گفت: با تخصیص اعتبار از محل هدفمندی یارانه‌ها در ترم تحصیلی نیم سال گذشته مشکل اعتبارات مربوط تغذیه‌ای دانشجویی رفع شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مجتبی صدیقی معاون دانشجویی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مساعدت دولت برای تخصیص اعتبار تغذیه دانشجویی از محل منابع هدفمندی یارانه‌ها خبر داد.

وی گفت: سازمان برنامه و بودجه در حوزه تغذیه دانشجویان از محل هدفمندی یارانه‌ها بودجه‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در نظر گرفت که گره از کار تغذیه‌ای دانشجویی باز کرد.

 دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم و وزارت بهداشت از اعتبار کمکی هدفمندی یارانه‌ها استفاده کردند

صدیقی توضیح داد: این بودجه به دانشگاه‌های زیر مجموعه به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تعلق گرفت و با این اعتبار در نیم سال تحصیلی گذشته نگرانی دانشگاه‌ها ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌از بابت اعتبار تغذیه دانشجویی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل کرد.

معاون دانشجویی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: به این وسیله تا پایان ترم گذشته دانشگاه‌ها توانستند موضوع تغذیه دانشجویان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خوبی مدیریت کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: این رویه در آینده هم ادامه پیدا کند و بتوانیم با تداوم این کمک‌ها در حوزه تغذیه دانشجویی مشکل جدی نداشته باشیم.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر