{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414223

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مرخص شدن فرد مشکوک به ابتلا به کرونا خبر داد و گفت: آخرین وضعیت این بیمار مشکوک را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کردیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، آرش نجیمی، درباره اخباری که مبنی بر قرنطینه شدن فرد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در اصفهان منتشر شده بود، اظهار داشت: این فرد از کارکنان فرودگاه اصفهان بود که با علایم تب و سرفه مورد معاینه و بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا بود به منظور احتیاط در بیمارستان بستری شد.

وی افزود: همه تلاش ما این است که احتیاط را رعایت کنیم بنابراین به دلیل رعایت همه جوانب امر، این فرد در بیمارستان بستری شد و آزمایش وی برای وزارت بهداشت ارسال شد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از رفع علایم بیماری در این فرد خبر داد و گفت: مراقبت‌های لازم از این فرد صورت گرفت، علایم مشکوک به بیماری در این فرد اما امروز برطرف شد و با رفع خطر مشکوک بودن به ابتلا به کرونا این فرد حوالی ظهر امروز از بیمارستان مرخص شد.

وی ادامه داد: ما مراتب موضوع را به وزارت بهداشت اعلام کرده‌ایم و دلیل اعلام اخیر وزارت بهداشت مبنی بر مشکوک بودن این فرد به کرونا که در رسانه‌ها منتشر شده است، به دلیل تاخیر زمانی در انتشار موضوع بوده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری