{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414033

شرکت کاستا کروزِز در بیانیه‌ای گفته که تیم پزشکی کشتی به محض احتمال آلودگی یک مسافر زن به ویروس کرونا، او را از سایر مسافران جدا کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، این در حالی است که آزمایشات روی یک زن ۵۴ ساله اهل ماکائو و همسرش که به ظن ابتلا به بیماری در کشتی کاستا اسمرالدا از سایرین جدا شده اند، ادامه دارد.

کشتی تفریحی که متعلق به شرکت کاستا کروزِز است، در حال حاضر در ساحل چیویتا وِکیا در شمال رم لنگر انداخته است. هزاران گردشگر در کشتی نگه داشته شده اند تا آزمایشات نشان دهد آیا زن مذکور حامل ویروس کرونا بوده یا نه.

این زن پنج روز پیش وارد رم شده و در بندر ساوُنا واقع در شمال ایتالیا وارد کشتی کاستا اسمرالدا شد، اما چند روز بعد ضمن سفر دریایی عوارض آنفولانزا و تب در او مشاهده شد.

کاستا اسمرالدا در یک برنامه تفریحی هفت روزه در بنادر مارسی، بارسلون و پالما در مایورکای اسپانیا لنگر انداخته است. شرکت کاستا کروزِز در بیانیه ای گفته که تیم پزشکی کشتی به محض احتمال آلودگی مسافر به ویروس کرونا، او را از سایر مسافران جدا کردند.

کاستا می گوید از مقررات اداره بهداشت منطقه ای و نیز راهنمای سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل امراض واگیردار تابعیت خواهد کرد.

این موسسه افزود: اولویت قاطعانه ما حفظ سلامت مسافران و خدمه کشتی است.

این ویروس مرگبار که از شهر ووهان در چین سرچشمه گرفته تاکنون جان ۱۷۰ نفر را گرفته است. 

کشتی تفریحی

کشتی تفریحی

کشتی تفریحی

کشتی تفریحی

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری