کد خبر 409479

چه کسی مرلین مونرو را کشت؟

ماجرای پررمز و راز مرگ مرلین مونرو چه بود؟ جعبه اسرارآمیز این ستاره هالیوود دلیل مرگ او را افشا خواهد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری آنلاین، یک کارگاه خصوصی عقیده دارد جعبه اسرارآمیز مرلین مونرو، که درِ آن تا سال ۲۰۳۹ مهر و موم و بسته است، اثبات ‌می‌کند که وی توسط روان‌پزشک خود کشته شده است.

بر اساس گزارش‌های اسنادی که متعلق به رالف گرینسون است(کسی که جسد مرلین مونرو را پیدا کرد) گمان می‌رود وی به مونرو توصیه کرده است از یک دُز بسیار زیاد باربیتورات استفاده کند و با این کار او را در سال ۱۹۶۲ به قتل رسانده است.

بکی آلدریج، کارگاه خصوصی یک جعبه اسرارآمیز را در کتابخانه دانشگاه کالیفرنیا کشف کرد که این جعبه تا دو دهه دیگر همچنان مهر و موم خواهد بود. لیست محتوای جعبه نشان می‌دهد که اسناد زیادی راجع به این بازیگر در آن قرار دارد.

آلدریج ادعا کرد که گرینسون، مونرو را پس از اینکه وی تهدید کرد تا توطئه خود با برادران کندی را فاش می‌کند کشته شده است.

پنجم اوت سال ۱۹۶۲ خبری تمام آمریکا را در بهت فروبرد؛ جسد مرلین مونرو ستاره ۳۶ ساله محبوب هالیوود بر روی تختخواب خانه‎اش در لس‌آنجلس پیدا شد. در ساعت ۳:۳۰ صبح بود که پرستار مرلین مونرو از خواب بیدار شد و متوجه شد هنوز چراغ اتاق خواب او روشن است. او تصمیم گرفت سر و گوشی آب دهد، تا ببیند ماجرا از چه قرار است؛ او چند بار در می‌زند اما جوابی نمی‌شنود ولی وقتی از پنجره اتاق‌خواب او مرلین را روی تخت می‌بیند نگران می‌شود و به گرینسون، روانپزشک مونرو موضوع را اطلاع می‌دهد. گرینسون در ساعت ۳:۳۰ خود را به آپارتمان مونرو می‌رساند و پس از آنکه شیشه پنجره اتاق‌خواب را می‌شکند و وارد اتاق می‌شود با جسد بی‌جان ستاره سینما مواجه می‌شود.

به گزارش پزشکی قانونی دلیل مرگ مونرو مسمومیت شدید به خاطر مصرف بیش از حد نوعی مسکن خواب‌آور بوده است. با این حال شهرت و محبوبیت مرلین مونرو باعث شد از همان زمان بسیاری درباره دلایل و نحوه مرگ این ستاره هالیوود تردید کنند و هنوز هم این حادثه را به عنوان ماجرایی پررمز و راز بدانند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر