{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 409119

یک منبع در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی خبر منتشر شده از سوی سایت انتخاب درباره استعفای آقای شمخانی را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، یک منبع در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با تکذیب خبر منتشر شده درباره استعفای آقای شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: شبه رسانه‌ای که پرونده‌های متعددی از دروغ پردازی و انتشار اخبار سفارشی دارد با انتشار اخباری از این دست بدنبال تکمیل طرح ترامپ است که اخیرا دبیر شورای عالی امنیت ملی را در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار داد.

وی افزود: سانحه پیش امده برای هواپیمای اوکراینی و حواشی ان هیچگونه ارتباطی به حوزه وظایف دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ندارد که در اجرای ان قصوری شده باشد.

این منبع مطلع گفت: پرونده فداکاری و مجاهدت دریابان شمخانی در طول ۸ سال دفاع مقدس و عرصه‌های خطیری که عافیت نشینان دیروز و امروز همواره از آن فراری بوده اند به قدری روشن است که نیازی به ایجاد بهانه برای تبیین ان نیست.

وی افزود: با توجه به تداوم رفتار‌های تفرقه افکنانه و دروغ پردازانه به طور قطع خبرپراکنی مشکوک این شبه رسانه از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۱

    افزایش قیمت بنزین هم تکذیب میشد !!! سقوط هواپیما به دلیل اشتباه فاحش سامانه پدافند نیروهای مسلح هم تکذیب شد و هزارن مطلبی که اول تکذیب اش کردید و بعد معلوم شد واقعیت دارد !!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری