{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 407883

پیکر مطهر سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به گلزار شهدای کرمان رسید و آئین تدفین پیکر شهدا تا لحظاتی دیگر آغاز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، لحظاتی پیش پیکر مطهر سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار حسین پور جعفری به گلزار شهدای شهر کرمان رسیده و آئین تدفین پیکر شهدا تا لحظاتی دیگر برگزار می‌شود.  

مراسم خاکسپاری پیکر مطهر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش سردار پورجعفری در کرمان که دلیل ازدحام جمعیت به تعویق افتاد‌ه بود با مساعد شدن شرایط تا لحظاتی دیگر آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش، آئین تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش سردار پورجعفری ساعت 8 صبح امروز به طور رسمی آغاز شد هر چند مردم ولایتمدار کرمان از شب گذشته برای وداع با سردار خوبی‌ها در مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان، گلزار شهدا و حتی در میدان آزادی محل آغاز تشییع پیکر مطهر شهدا حاضر شده بودند و بسیاری از مردم کرمان شب گذشته را تا صبح بیدار بودند.

کرمان امروز شاهد حضور میلیونی عزادارانی بود که در تاریخ کرمان بی‌سابقه بود سیل جمعیت عزادار در آئین تشییع به اندازه‌ای بود بارها و بارها کاروان حامل پیکرهای مطهر شهدا متوقف شد تا جایی که در محدوده گنبد جبلیه کرمان از حرکت ایستاد و طی ادامه مسیر غیرممکن شد.

حال فرمانده به میان لشکر باز گشته است.

این بار آمده که بماند.

برای همیشه.

هم اکنون نیز هزاران نفر از مردم عزادار در گلزار شهدای کرمان حضور دارند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری