{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 406144

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از بارشهای پراکنده‌ آخر هفته در اقصی نقاط کشور خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز در برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب، غرب، سواحل شمالی، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی، استان‌های واقع در زاگرس مرکزی، بخش‌هایی از مرکز کشور و از بعدازظهر در برخی نقاط شمال شرقی و شرق، بارش برف و باران و همچنین وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روز چهارشنبه در برخی نقاط شمال شرق و شرق بارش برف و باران و وزش باد، در ارتفاعات شمالی و جنوبی البرز مرکزی و شرقی، ارتفاعات زاگرس مرکزی و برخی نقاط شمال غرب، بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی نقاط هرمزگان، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: پنجشنبه در برخی نقاط استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ارتفاعات شمالی و جنوبی البرز مرکزی و شرقی، ارتفاعات کهگیلویه و بویراحمد و ارتفاعات شمال غرب، بارش پراکنده و در برخی نقاط سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان، رگبار پراکنده باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان بیان کرد: تا قبل از ظهر جمعه همچنین در جنوب سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده باران و رعد و برق ادامه خواهد داشت.

وی گفت: همچنین در این روز در گیلان، غرب مازندران و شمال شرق، بارش پراکنده رخ خواهد داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اظهار داشت: از اواخر وقت جمعه سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور شده و در روز شنبه در مناطق شمال غرب، غرب، جنوب غرب، برخی نقاط جنوب، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز غربی و مرکزی، استان‌های گیلان و مازندران و از اوایل شب، در برخی استان‌های یزد، خراسان جنوبی و کرمان، بارش برف و باران، وزش باد شدید موقت و در استان‌های جنوبی، رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به گفته ضیائیان، هوای تهران از امروز (سه‌شنبه) تا فردا (چهارشنبه) نیمه ابری و ابری، گاهی همراه با وزش باد و غبار صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری