کد خبر 404838

راز کاهش وزن ۲۲کیلویی خواننده معروف +عکس

اد شیرن خواننده سرشناس و محبوب ۲۸ساله که اخیرا موفق شده حدود ۲۲کیلو کاهش وزن داشته باشد درباره این کاهش وزن و رازهای کاهش وزن صحبت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، اد شیرن در مصاحبه ای که اخیراً در پادکست Behind the Medal منتشر شده است به ماجرای کاهش وزن پس از ترک سیگار خود اشاره کرده و اعلام کرده که این کارها را برای نجات ریه خود انجام داده است.

شیرن به میزبان پادکست گفت: "من مدتی طولانی ورزش نکرده بودم و مرتب سیگار می کشیدم و در تورهای کنسرت خود مشروبات الکلی مصرف می کردم. اما به مرور زمان متوجه شدم وضعیتم بسیار خطرناک و اسف بار است. برنامه من برای کاهش وزن دویدن بود. از روز اول تصمیم گرفتم هر روز صبح بدوم. البته گاهی هم شنا می کنم.

شیرن در این خصوص می گوید: "افزون بر فواید جسمی، این ورزشها باعث تمرکز حواس و افزایش قدرت ذهنی من شده است.  من به دوچرخه سواری نیز علاقه مند شده ام  و سعی می کنم کمتر پای تلویزیون بخوابم و خوراکی های پر کالری مصرف نکنم. در ضمن تورهای کنسرت تاثیر شدید و منفی بر چاقی من داشت. چون مدام در سفر بودم و به علت کم خوابی و خستگی مرتب خوراکی می خوردم. اکنون سعی دارم وضعیت خوراکم را بر اساس کاهش فعالیت ها و سفرها بهتر مدیریت کنم.

اد شیرن

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری