کد خبر 403641

شایعه دستمزد میلیاردی رشیدپور چقدر درست است؟

طی روزهای اخیر شایعه شده است که رضا رشیدپور، مجری برنامه ویژه شب یلدای شبکه سه سیما برای اجرای شب آرام، دستمزدِ میلیاردی دریافت کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، شبکه سه سیما برای شب یلدا، ویژه برنامه ۲ قسمتی با نام «شب آرام» را با اجرای رضا رشیدپور تدارک دیده که در همان ابتدای راه دستخوش حواشی شده است. 

بنا بر این گزارش، رشیدپور در این برنامه، کمپینی برای آزادی زندانیان با بدهی زیر ۱۰ میلیون تومان راه انداخته که به مذاق برخی خوش نیامده و برای مخدوش کردن این کمپین دستاویز شایعات عجیب و غریب شده‌اند. 

در یکی از این شایعات که متعلق به یک توئیت است، آمده: «آقای رشیدپور که داره از پولدارها برای کمک به زندانیان زیر ده میلیون تومن سکه جمع می‌کنه یک میلیارد تومن دستمزد برای دو شب اجرای ویژه برنامه شب یلدا گرفته! خودش حالا باید چند تا سکه بده؟»

اما در همین رابطه کوروش کمره‌ای، روابط عمومی شبکه سه سیما اعلام کرده است: «خبر نادرست نه تنها با آوردن گزاره منبع موثق اعتبار نمی‌گیرد بلکه اعتبار رسانه را خدشه‌دار می‌کند. برای برنامه «شب آرام» هنوز هیچ قراردادی با تهیه کننده بسته نشده و شایعه مبلغ دستمزد آقای رشیدپور با واقعیت فاصله بسیاری دارد.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر