{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 403330

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آخرین وضعیت سیلاب در دو استان خوزستان و هرمزگان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، درباره آخرین وضعیت سیل استان هرمزگان، گفت: بنابر گزارش‌های ارائه شده، در پی بارندگی‌ها و طغیان رودخانه سنگی در شهرستان رودان، یک پسربچه به علت بی‌احتیاطی جان خود را از دست داده و همچنین طغیان این رودخانه موجب مسدود شدن راه 10 روستا شده است. 

وی  گفت: این حادثه طغیان اکثر رودخانه‌های استان را در پی داشته و اقدامات امدادی و خدماتی لازم ارائه می‌شود و باقی محورهای استان باز هستند، ولی در بعضی از محورها تردد به سختی صورت می‌گیرد. 

نجار درباره آخرین وضعیت استان خوزستان نیز اظهار داشت: با اقدامات صورت‌گرفته، آبگرفتگی در مناطق بحرانی اهواز مانند باقر شهر و کوی 22 بهمن برطرف شده،‌ ولی آبگرفتگی شدید در شهرک دانشگاه و در مناطقی از غرب و شرق شهرستان کارون همچنان ادامه دارد که همچنان تلاش‌ها برای رفع و برطرف شدن این مشکلات ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های مختلف از جمله هلال احمر، بسیج، سپاه،‌ ارتش و دیگر دستگاه‌های خدماتی در این دو استان حضور دارند و نسبت به اقدامات لازم، انجام وظیفه می‌کنند. 

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با کاهش بارندگی‌ها امیدواریم هر چه سریع‌تر بعضی از مناطق این دو استان به حالت اولیه و مطلوب بازگردند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری