{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 403015

خواننده مشهور کی‌پاپ در یک مرکز اسلامی در پایتخت کره‌جنوبی مسلمان شد و فیلم آن بیش از ۲.۵میلیون بازدید داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تابناک باتو، کیم جای، معروف به Jay یکی از ستاره‌های کی. پاپ k_pop کره‌ای با انتشار فیلمی اعلام کرد به دین اسلام گرویده‌ است. او در این فیلم شهادتین می‌خواند و از نام جدیدی که برای خود برگزیده سخن می‌گوید. این خبر در میان طرفدارانش در یوتیوب منتشر شد.

او در توئیتر به زبان عربی نوشت: و سرانجام مسلمان شدم... داوود کیم. او نام داوود را برای خود انتخاب کرد.

کیم در یک مرکز اسلامی در سئول پایتخت کره‌جنوبی مسلمان شد و فیلم آن بیش از ۲.۵ میلیون بازدید داشت. او از چند هفته پیش گفته بود در حال تحقیق درباره اسلام است و پرسیده بود اگر مسلمان شوم چه اتفاقی خواهد افتاد؟!، پس از مدت کوتاهی هم خبر مسلمان شدنش در یوتیوب و در اوایل اکتبر منتشر شد.

کیم جای

بر اساس این گزارش، کیم جای عضو گروه TraxX و همچنین عضو گروه SM The Ballad بوده‌است، علاوه بر این او در چند تئاتر و سریال مشهور از جمله Missing و Touch Your Heart و Andante بازی کرده است.

گفتنی است، حضرت داوود (ع) پیامبر الهی را بسیار خوش صدا دانسته‌اند. به گونه‌ای که خداوند به هیچ فردی صدایی مانند او نداده و زمانی که داوود کتاب زبور را می‌خواند همه حیوانات به نزدیک او می‌آمدند و به صدای او گوش می‌دادند و پرندگان به سوی او می‎آمدند و حیوانات وحشی گردن می‎کشیدند تا صدای دلنشین او را بشنوند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری