کد خبر 401291

دستگیری ۳تن از عاملان تیراندازی در غرب پایتخت

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری ۳تن از عاملان تیراندازی در غرب تهران خبر داد و گفت: این اشرار مسلح در کمتر از ۴۸ساعت در یکی از شهرهای شمالی کشور شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، سرهنگ "رسول محبت" گفت: یکشنبه شب هفدهم آذرماه تعدادی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و اعلام کردند، چند نفر با هم در محدوده خیابان بهمنیار درگیر و با سر و صدا و تخریب خودرو های شهروندان نظم عمومی را به هم زده اند و همچنین صدای شلیک گلوله ای به شنیده شده است که به سرعت مأموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه عاملان درگیری مسلحانه قبل از رسیدن ماموران از محل گریخته بودند، تصریح کرد: شاهدان ماجرا اظهار می کردند، تعدادی افراد شرور که حدود ۱۰ نفر می شدند با عربده کشی و تخریب چند دستگاه خودرو ضمن ایجاد رعب و وحشت برای اهالی محل با یکدیگر درگیر و در نهایت با شلیک گلوله از محل گریخته اند.

وی بیان داشت: با شناسایی تعدادی از عاملان این درگیری مسلحانه به دست آوردند که متهمان از تهران خارج شده اند و به یکی از شهرهای شمالی کشور گریخته اند و در نهایت پس از تلاش های مستمر ۴۸ ساعته ماموران مخفیگاه متهمان در یکی از روستا های شهرستان فومن شناسایی شد

محبت ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار داده شد و متعاقب آن با گرفتن نیابت قضائی تیمی از ماموران پایگاه هفتم به مخفیگاه متهمان اعزام شدند و پس از مراقبت های ویژه پلیسی موفق شدند سه تن از عاملان درگیری مسلحانه را در بامداد هجدهم آذرماه در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از آن محل یک قبضه سلاح جنگی کشف کردند.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینگه متهمان در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شدند، خاطر نشان کرد: هر سه متهم به پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی منتقل و مشخص شد که این سه نفر از اعضای باند خرید و توزیع مو اد مخدر می باشد که هنگام معامله به علت اختلاف حساب با یکدیگر درگیر شده اند.

وی افزود: هر سه متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار دارند و دستگیری سایر اعضای پرونده و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • اسماعیل
    ۰ ۰

    وزارت اطلاعات که این همه قوی هست چرا نمیتونه قاچاقچی های سوخت رو دستگیر کنه عجیبه