کد خبر 388672

کربلا سرد می‌شود

سازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش ۲ درجه‌ای دما در کربلا اعلام کرد: آسمان کربلا فردا ابری تا قسمتی ابری همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مطابق اعلام سازمان هواشناسی کشور امروز بیشینه دمای کربلای معلی 37 درجه است که فردا به 35 درجه کاهش می‌یابد. کمینه دمای فردا یکشنبه این شهر 24 درجه خواهد بود.

آسمان روز یکشنبه کربلا نیمه ابری تا قسمتی ابری، گاهی بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی شده است.

کاظمین امروز نیمه ابری تا ابری و با احتمال بارش پراکنده پیش بینی شده و فردا نیز همین وضعیت را خواهد داشت. بیشنه دما امروز و فردا در این شهر 35 درجه است.

برای نجف نیز مانند کربلا و کاظمین هم امروز و هم فردا آسمان ابری همراه با باران پراکنده پیش بینی شده است؛ بیشینه دمای امروز و فردا در این شهر به ترتیب 38 و 36 درجه است. خسروی در قصرشیرین امروز آسمان صاف تا نیمه ابری و فردا نیمه ابری تا قسمتی ابری و در برخی ساعات همراه با رعد و برق، رگبار و وزش باد خواهد داشت. بیشینه دمای فردا برای این منطقه 33 و کمینه 19 درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

 سازمان هواشناسی کشور همچنین برای شهرهای مهران و شلمچه نیز طی فردا آسمان نیمه ابری تا قسمتی ابری، در برخی ساعات رگبار،‌ رعد و برق و وزش باد را پیش بینی کرده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری