کد خبر 388666

۷۵ درصد زائران اربعین به کشور بازگشتند

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: تاکنون‌ ۷۵ درصد از جمعیت زائران اربعین حسینی از طریق مرزهای چهارگانه به کشور باز گشته‌اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور دقایقی قبل با همراهی استاندار ایلام، فرمانده مرزبانی و فرماندهان نظامی قرارگاه انتظامی و ترافیکی ناجا از روند تردد زائران در پایانه مرزی مهران بازدید کرد و اظهار داشت: بیش از ۵۷ درصد تردد زائران از مرز مهران صورت گرفته است.

وی با اشاره به موج بازگشت زائران افزود: مرزهای کشور از امنیت و نظم خاصی برخوردارند و تاکنون ۷۵ درصد از جمعیت زائران ایرانی از طریق مرزهای چهارگانه به کشور باز گشته‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اقدامات نیروهای مستقر در مرزهای چهارگانه تصریح کرد: تمام مجموعه‌ پلیس در مرزها برای روان‌سازی تردد وحفظ امنیت تا پایان کامل عملیات بازگشت زائران به کشور آماده خدمات‌رسانی هستند.

وی زائران اربعین حسینی که در حال بازگشت به کشور هستند را ملزم به رعایت توصیه و هشدارهای پیشگیرانه کرد و گفت: به رانندگان خودروهای شخصی توصیه می‌شود با استراحت در موکب‌های اربعین از حوادث جاده‌ای جلوگیری کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری