{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 387024

شهاب حسینی بابت حضور زنان ایران در استادیوم فوتبال ابراز شادی و شوق کرد و نوشت: آفرین بر این تصمیم، شور و شعف بانوی ایرانی، شور و نشاط جامعه است.

به گزارش اقتصادآنلاین، شهاب حسینی با انتشار تصویری از احساساتی شدن زنان در هنگام ورود به ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج در اینستاگرام، نوشت: «سلام. بعد از مدت‌ها از شنیدن یه خبر دلم شاد شد و قلبم سرشار از شوق. خبر حضور بانوان ایران زمین در استادیوم فوتبال، رایحه‌ای خوش داشت.

آفرین بر این تصمیم. شور و شعف بانوی ایرانی، شور و نشاط جامعه ایرانی است. بانوی ایرانی از نجیب‌ترین، با وقارترین، زیباترین بانوان این جهان است.
بانوی ایرانی شایسته احترامی متعالی است. چرا که تعالی جامعه ایرانی در دست بانوی ایرانی است و احترام ما مردان ایران زمین به ساحت بانوی ایرانی چه شایسته است اگر ریشه در قلب و فکر و نگاهمان داشته باشد.
بانوی ایرانی شعف این حضور گوارای وجود و بر شما مبارک باد. درود بر بانوی ایران زمین.»
دو تیم فوتبال ایران و کامبوج در حالی روز پنجشنبه ۱۸ مهر در مقدماتی جام جهانی به مصاف هم رفتند که برای نخستین بار زنان توانستند با خرید بلیت در استادیوم حضور پیدا کرده و به تماشای یک مسابقه فوتبال بنشینند.

واکنش شهاب حسینی به حضور زنان در استادیوم

 

ارسال نظر

 • علی
  ۰ ۰

  ایکاش بابت فقر و بدبختی هزاران زن بی سرپرست و فرزندان آنها احساس تاسف میکردید البته شما حق دارید که بابت ورود مثلا هزار زن به ورزشگاه از خود شور و شعف نشان دهید چون دولتی که با حمایت شما بر سر کار آمده است تمامی ارکان حیاتی جامعه را نابود ساخته است و حالا چاره ای ندارد هر ازگاهی سلبریتی های سرمست با حق الزحمه هایی میلیاردی را با نشان دادن افتخاری در حد پفک و چیپس به مردم به فرافکنی انبوه مصیبت های ایجاد کرده برای مردم وا دارد
  فقط کافیست بجای نظرخواهی از این میلیاردهای سرمست سری به جنوب شهر و شهرستانها بزنید تا به عمق تنفر و انزجار زنان از کارهای پوپولیستی دولت پی ببرید
  در ضمن دوران این کارهای خفیف و حقیر در همان دوران اصلاحات
  شکست خود را نشان داده است وگرنه مردم پس از خاتمی به دولتی مثل احمدی نژاد تن در نمی دادنند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری