کد خبر 383473

با نواختن زنگ امید آینده؛

سال تحصیلی جدید در مدرسه امید آینده در شیراز آغاز شد

سال تحصیلی ٩٩-۱۳۹۸ با نواختن زنگ امید آینده در مدرسه امید آینده در محله شاهزاده بیگم در جنوب شیراز و قرائت پیام بانک آینده، رسماً آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، آیین بازگشایی مدارس امید آینده موسوم به «زنگ امید آینده» صبح امروز دوشنبه (اول مهرماه) با حضور «غلامرضا خلیلی» مدیر امور شعب شهرستان‌های بانک آینده و روسای شعب بانک در شیراز و مسئولان محلی و منطقه ای  آموزش و پرورش در مدرسه امید آینده در محله شاهزاده بیگم در جنوب این شهر، برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ امید آینده پیام بانک آینده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید قرائت شد و دانش آموزان با عبور از زیر قرآن مجید راهی کلاس های درس شدند.

مدرسه ٩ کلاسه امید آینده شیراز  به مساحت  ٢٠٨٣ مترمربع و زیربنای ١٢١٩ مترمربع، در محله «قلعه شاهزاده بیگم» در جنوب شیراز ، مرکز استان فارس قرار دارد و حدود ۶٠٠ دانش آموز در دو نوبت در مقطع ابتدایی در این مدرسه تحصیل می کنند.

تمام کلاس های این مدرسه که در اسفندماه ١٣٩۶ احداث و به بهره برداری رسیده، هوشمندسازی شده و دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی گاز سوز است.

بانک آینده یازده مدرسه امید آینده در مناطق کمتر برخوردار در شیراز، ایلام، سنندج، زاهدان، کرمان، بیرجند، بوشهر، یاسوج و بندرعباس، تالش تهران احداث کرده است و حدود 4 هزار دانش آموز در این مدارس تحصیل می کنند.

در این مراسم همچنین مدیران ارشد بانک آینده علاوه بر بازدید از مدرسه و گفت و گو با مدیران و معلمان با دانش آموزان و اولیاء آنها گفت و گو کردند و همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی و برگزاری آیین زنگ امید آینده، به دانش آموزان این مدرسه بسته های لوازم التحریر و نوشت افزار اهدا کردند.

اهدای بسته های نوشت افزار به دانش آموزان سراسر کشور در آغاز سال تحصیلی از سنت های نیکوکاری بانک آینده است که بر مبنای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی است که  از سال 1395 بنا نهاده شده و در این مدت بیش از 6 میلیون بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان کشور توزیع شده است، که امسال نیز همزمان با اول مهر این سنت حسنه به صورت گسترده آغاز شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری