کد خبر 383173

کشف یک شاهکار دوران رنسانس +عکس

یک پیرزن موفق شد یک نقاشی متعلق به اواخر قرن سیزدهم میلادی را که به هنرمند آن دوران فلورانس ، کنی دی پپو منتسب شده بیاید. این اتفاق در آشپزخانه این پیرزن رخ داده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، روز دوشنبه ، کارشناسان هنری گفتند که یک شاهکار دوران رنسانس را که توسط یک پیرزن پیدا شده بررسی کرده اند. طبق گفته متخصصان تابلوی "مسیح مسخره" که توسط یک هنرمند قرن سیزدهم طراحی شده است با قیمت بین چهار تا شش میلیون یورو (4.3 میلیون دلار 6.6 میلیون دلار) ارزش تخمینی ارزیابی می شود.

این تابلو متعلق به یک بانوی پیر در شهر شمالی کامپی ، فرانسه بود که آن را بین آشپزخانه و اتاق نشیمن خود آویزان کرده بود.این تابلو مستقیماً بالای یک میز بود که غذاهای گرم را روی آن قرار می دادند.

تصور می شود که این نقاشی مرتبط به سال 1280 است وقتی که کننی دی پیو هشت صحنه را به تصویر کشید و شور و مصلوب شدن مسیح را در تابلوی خود نقاشی کرد.صاحب سالخورده نقاشی فرانسوی فکر می کرد که این یک نماد مذهبی نسبتاً قدیمی است و برای این نقاشی نیز ارزش زیادی قائل نبود.

هنر اولیه رنسانس بسیار تحت تأثیر هنر بیزانس قرار گرفته بود ، که هنوز هم به سبک مشابهی امروز و در پس زمینه رنگ طلایی تولید می شود. با این حال ، آزمایشات با استفاده از نور مادون قرمز نشان داد که این نقاشی یکی از نمونه های نادر و بسیار با ارزش از آن دوران است که به یادگار مانده است. این نقاشی به زودی به حراج گذاشته می شود.

737111_687

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری