آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار می‌کند

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش در شهریور خبر داد و گفت‌: ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت معوقات حق‌التدریس معلمان تأمین شده است و تا پایان شهریور پرداخت می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سید جواد حسینی درباره برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اظهارکرد: امسال حدود 25 هزار نفر از طریق کنکور  به عنوان دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی جذب می‌شوند.

وی افزود: 12 هزار نفر نیز به صورت ماده 28 برای دانشگاه فرهنگیان و ماده یک برای دانشگاه شهید رجایی از میان فارغ التحصیلان سایر  دانشگاه‌ها با برگزاری آزمون استخدامی جذب خواهند شد و حتماً این آزمون در شهریور ماه برگزار می‌شود.

سرپرست وزارت آموزش‌وپرورش درباره پرداخت معوقات حق‌التدریس معلمان گفت: معلمان از سال تحصیلی 97-98 معوقاتی را دارند و آن را پیگیری کردیم که قول آن داده شده است، تا شهریور پرداخت می‌شود و 280 میلیارد تومان اعتبار برای دریافت کرده‌ایم همچنین 50 درصد بدهی خرید خدمات و معلمان خارج از کشور نیز تامین شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • دختر باران
    ۰ ۰

    سلام در کشوری که این همه فارغ و تحصیل بیکار داره ...طرح معلم تمام وقت و طرح دانشحو معلم با هیچ منطق و عقلی جور در نمیاد ......الان میفهمم چرا ژاپن با یه انقلاب هفتاد ساله از یه کشور جهان شوم به یه کشور پیشرفته تبدیل شد ولی ما هنوز اندرخم یک کوچه ایم روز به روز درجا میزنیم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری