کد خبر 367880

ماجرای یک طلاق و آشتی‌کنان که ۶۰۰هزار پوند خسارت به بار آورد

یک مسئله قانونی در ازدواج های غربی این است که به محض جاری شدن عقد، تمامی اموال زن و شوهر به شکل مساوی تقسیم می شود. بر این اساس در هنگام طلاق نیز اموال به شکل مساوی بین زن و شوهر تقسیم می شود. بر همین اساس است که یک زن استرالیایی تلاش کرد شوهرش را هنگام تقسیم اموال دور بزند اما در نهایت یک ضرر ۶۰۰هزار دلاری ایجاد کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، یک زن خانه دار به نام سارا بایرن پس از سالها زندگی مشترک تصمیم گرفت از همسرش جدا شود. این زوج که از مدتها پیش با یکدیگر درگیر بودند با تصمیم خود به مرحله قانونی یعنی تصمیم اموال نزدیک می شدند اما سارا حدود 600 هزار پوند را که از پدرش به ارث برده بود مخفیانه در بانک ذخیره کرده بود و نمی خواست با همسرش نصف کند. در نتیجه یک نقشه عجیب کشید.

او تصمیم گرفت این پول را به استفن هاوی، 58 ساله و همسر استفن که در کار ساخت و ساز بودند منتقل کند تا هم پولش حفظ شود و هم سود کند. درواقع استفن نیز به شدت سارا را تشویق کرد و قول داد که جای پولش امن است. اما کمتر از یک ماه بعد از این واگذاری، سارا و همسرش مجددا آشتی کرده و از طلاق منصرف شدند.

در نتیجه سارا سعی کرد پول خود را پس بگیرد اما استفن منکر بازگشت پول شد و اعلام کرد فعلا خبری از پول نیست. بر همین اساس سارا مجبور شد حقیقت را به همسرش بگوید و تلاش کنند از راه قانونی پول خود را باز گردانند. تا کنون قاضی پرونده رای به باز پس گیری پول ها نداده است اما باید دید در آینده روند پرونده چگونه پیش خواهد رفت و اصلا با افشای ین پنهان کاری همسر سارا حاضر است باز هم با وی زندگی کند یا خیر.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر