کد خبر 365573

قاتل نزاع خونین شهربازی بجنورد دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: جوان بجنوردی که جمعه شب گذشته در یک درگیری، جوان دیگری را به قتل رسانده و متواری شده بود، ساعاتی پیش در اطراف این شهر دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ حسین بدری اظهار داشت: قاتل فراری، عصر امروز در محل اختفایش در باغ های اطراف بجنورد، توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.

وی افزود: جمعه شب گذشته، ۲ جوان هنگام توپ بازی در بوستان تفریحی شهربازی در اعتراض به نحوه بازی هم به جر و بحث پرداختند که این ماجرا به درگیری خونین بین آنها منجر شد.

سرهنگ بدری افزود: در این درگیری، یکی از جوانان با ضربات چاقو مجروح و به بیمارستان منتقل شد اما عصر روز شنبه در بیمارستان فوت کرد.

وی با بیان اینکه عامل اصلی در شب اول حادثه شناسایی شد، گفت: وی از همان شب متواری بود، ۲ نفر از عوامل قتل، دیروز دستگیر شدند و عامل اصلی هم عصر امروز دستگیر شد.

بر اساس اعلام پزشکی قانونی خراسان شمالی پارسال چهار هزار و ۸۷۳ مرد و ۲ هزار و ۲۳۸ زن در خصوص نزاع به این اداره کل مراجعه کرده اند.

هر چند آمار نزاع در استان خراسان شمالی در سال ۹۷ در مقایسه با سال ۹۶ حدود یک درصد کاهش یافت اما نزاع در بین زنان این استان ۴ درصد رشد یافت.

بجنورد با ۲ هزار و ۷۳۶ فقره، بیشترین آمار نزاع استان را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر