{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 361023

مصطفی احمدی گفت: «هیچ تصمیمی برای ساخت سری جدید «دورهمی» وجود ندارد.» او همچنین به صراحت اخبار مربوط به سریال تلویزیونی مهران مدیری را هم تکذیب کرد و گفت: «مذاکره‌ای در این خصوص با ما انجام نشده است.» این در حالی است که رئیس سیمافیلم به طور رسمی از توافق اولیه با مهران مدیری در این باره خبر داده بود. طبق اعلام تهیه‌کننده «دورهمی»، فعالیت بعدی مهران مدیری یک برنامه اینترنتی گفت‌وگومحور خواهد بود.

مگر مدیری وعده نداد؟
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، 13 فروردین امسال و در شب مبعث پیامبر اسلام(ص) ویژه‌برنامه «دورهمی» با حضور شبنم مقدمی و حمیدرضا آذرنگ روی آنتن رفت و مدیری در آن برنامه قول داد پس از فراغت از ساخت سریال نمایش خانگی «هیولا» از نیمه اردیبهشت با سری چهارم «دورهمی» به آنتن تلویزیون برگردد. با این حال اگرچه تصویربرداری سریال «هیولا» دقیقاً یک ماه پیش به پایان رسید اما هنوز خبری از «دورهمی» نشده است.
پای ارزش افزوده در میان است
از آن جا که مهران مدیری وعده‌ای صریح مبنی بر بازگشت «دورهمی» به تلویزیون داده و بعید است زیر قولش بزند به نظر می‌رسد اظهارنظر تهیه‌کننده، بیشتر موضع حامی مالی این برنامه است. مصطفی احمدی که از مدیریت «اول مارکت» به تهیه‌کنندگی برنامه «دورهمی» و سریال «هیولا» رسیده، ظاهراً به دو دلیل مشخص، این موضع را اتخاذ کرده است. اول آن که تبلیغات ارزش افزوده در صداوسیما ممنوع شده و طبعاً این حامی مالی، دیگر نمی‌تواند درآمدزایی مستقیمی از این تبلیغات داشته باشد. دوم آن که این روزها «خندوانه» به عنوان دیگر برگ برنده شبکه نسیم به احتمال زیاد از دست رفته و تنها دستاویز این شبکه برای جذب مخاطب، مهران مدیری است. بنابراین می‌شود از این انحصار، برای امتیازگیری از تلویزیون استفاده کرد.
تلویزیون چه خواهد کرد؟
برای شنیدن موضع مدیران شبکه نسیم، دیروز ظهر با روابط عمومی این شبکه تماس گرفتیم اما بعد از آن که اظهارنظر را به چند ساعت بعد موکول کردند، در نهایت پاسخ گو نبودند. تا ساعت تنظیم این مطلب یعنی حدود 19 دیروز هم هیچ اطلاع‌رسانی از سوی شبکه یا تلویزیون صورت نگرفت. اما از آن جا که از دست دادن «دورهمی» بلافاصله بعد از «خندوانه» برای شبکه نسیم، یک باخت تمام‌عیار خواهد بود، می‌توان انتظار داشت که شبکه همه هزینه‌های «دورهمی» جدید را پرداخت خواهد کرد و به احتمال زیاد دوباره مهران مدیری را روی آنتن خواهیم دید. با این حال، این امتیازگیری مصطفی احمدی و اول مارکت از تلویزیون، بعید است توسط مدیران سیما تحمل شود و ممکن است به حذف همیشگی این تهیه‌کننده تازه‌کار از برنامه‌های سیما بینجامد. با این حال باید منتظر نتیجه مذاکرات مدیری و شبکه نسیم ماند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری