کد خبر 343459

مدیران زنجانی ممنوع‌الخروج شدند

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: بنا به مصوبه ستاد مدیریت بحران استان زنجان تا زمان خروج سامانه بارشی از استان زنجان مدیران زنجانی نباید استان را ترک کنند، ضمن اینکه مرخصی مدیران نیز لغو شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی باقری اظهار کرد: روز گذشته جلسه ستاد مدیریت بحران استان زنجان با حضور استاندار زنجان برگزار و دستورات لازم برای مقابله با حوادث طبیعی از جمله سیل که برخی از استان‌های کشور با آن درگیر هستند، صادر شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با اشاره به اینکه در این جلسه به دستگاه‌های عضو مدیریت بحران آماده‌باش داده شد، تصریح کرد:  لغو مرخصی مدیران و عدم ترک استان تا خروج این سامانه، نیز از دیگر مصوبات مهم این جلسه بود.

وی با اشاره به اینکه از دیگر مصوبات این جلسه اعلام آماده‌باش کامل به دستگاه‌های خدمات رسان از جمله شهرداری‌ها، شرکت‌های خدمات رسان، راه و شهرسازی، شرکت گاز، برق و ... بود، افزود: همچنین به منظور مدیریت مطلوب سیلاب در استان نیز مقرر شد که برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت توسط شهرداری‌ها انجام شود.

باقری تأکید بر مدیریت سیلاب را از دیگر موضوعات مطروحه در جلسه ستاد مدیریت بحران استان عنوان کرد و گفت: همچنین تهیه شناسنامه استان به منظور مدیریت بحران نیز از دیگر مصوبات این جلسه بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان افزود: بحث جلوگیری از استقرار در حریم و بستر رودخانه‌ها و همچنین پیش‌بینی برای استقرار خودروهای امدادی، پلیس راه و راهداری در مسیرهای کولاک‌خیز نیز از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در جلسه مدیریت بحران استان زنجان بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر