کد خبر 338680

وزیر ارشاد: معاون مطبوعاتی خیلی زود انتخاب می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه تلاش‌مان این است که با سرعت بیشتری انتخاب معاون مطبوعاتی را انجام دهیم، اظهار کرد: امیدوارم این کار خیلی زودتر از پایان سال انجام شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید عباس صالحی درباره گزینه نهایی پذیرش مسئولیت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسامی اظهار کرد: در مراحل نهایی بررسی یک گزینه برای تصدی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی بودیم، اما متأسفانه به نتیجه‌ای مشخص نرسیدیم و به همین دلیل نیز گرچه سرپرست این معاونت از قبل به صورت شفاهی مشخص بود، سه شنبه (۷ اسفند) حکمی به‌صورت کتبی نیز صادر شد تا خللی در فعالیت‌های این معاونت ایجاد نشود.

وی همچنین درباره زمان انتخاب و معرفی گزینه نهایی برای تصدی معاونت مطبوعاتی با تاکید بر اینکه تلاش‌مان این است که با سرعت بیشتری این انتخاب را انجام دهیم، گفت: امیدوارم این کار خیلی زودتر از پایان سال انجام شود.

وزیر ارشاد دوم بهمن ماه سال جاری با استعفای محمد سلطانی‌فر که حدود یک سال مسئولیت معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر عهده داشت، موافقت کرد. صالحی همچنین سه شنبه (۷ اسفند) طی حکمی محمدمهدی احمدی را به عنوان سرپرست این معاونت منصوب کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر