کد خبر 321690

جانشین فرمانده انتظامی پایتخت خبر داد؛

کشف محموله ۸۵۰کیلوگرمی مواد مخدر در تهران

جانشین فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در جنوب تهران، گفت: در بازرسی از یک خودرو بیش از ۸۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سردار حمید هداوند اظهار کرد: در بررسی‌های انجام شده از سوی ماموران مبارزه با مواد مخدر پایتخت در خصوص فعالیت های یک قاچاقچی حرفه‌ای مواد افیونی مشخص شد که این متهم با همدستی چند نفر دیگر که در یکی از استان‌های جنوبی کشور، قصد دارند مقادیری مواد مخدر را به تهران منتقل کنند.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های تکمیلی پلیس مشخص شد که متهم به وسیله یک دستگاه کامیون حامل تانکر در پوشش حمل قیر، اقدام به جاسازی مواد مخدر کرده و به سمت تهران در حرکت است که با هماهنگی‌های انجام شده مسیر تردد خودرو تحت کنترل درآمد و در نهایت پس از 48 ساعت مراقبت‌های ویژه، این خودرو در بزرگراه آزادگان ـ تندگویان شناسایی و متوقف شد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه متهم دستگیر و خودرو برای بازرسی به پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های انجام شده از بخش های مختلف کامیون 695 کیلوگرم تریاک و 156 کیلو و 740 گرم حشیش کشف شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر