{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 237307

فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از کشف ۲ تن ۲۹۲ کیلوگرم موادمخدر در عملیات ضربتی تکاوران پلیس این استان خبر داد.

سردار محمد قنبری گفت: در راستای مبارزه شبانه روزی با باند‌های بزرگ و مسلح موادمخدر، ماموران انتظامی شهرستان "ایرانشهر" با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان، از دپو مقادیر زیادی موادمخدر، توسط قاچاقچیان مسلح و انتقال آن به استان‌های مرکزی کشور مطلع شدند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از میزان، وی افزود: پس از هفته‌ها اقدامات اطلاعاتی و فنی، بامداد امروز محل دپو موادمخدر توسط یگان‌های عملیاتی پلیس در یکی از روستا‌های شهرستان ایرانشهر شناسایی و پس از تحت نظر قرار دادن منطقه، قاچاقچیان مسلح با مشاهده ماموران پلیس با به جا گذاشتن محموله موادمخدر با استفاده از کوهستانی بودن منطقه اقدام به فرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران در پاکسازی از منطقه، ۲ تن و ۲۲۲ کیلوگرم حشیش و ۷۰ کیلوگرم تریاک را که در زیر بوته‌ها و خار و خاشاک دپو شده بوده به همراه یک قبضه سلاح کلاش کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن اشاره به تلاش ماموران برای دستگیری قاچاقچیان، خاطرنشان کرد: امروز دیگر هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باند‌های قاچاق مواد مخدر است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری