{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 156620

سازمان هواشناسی اعلام کرد: با نفوذ جریانات شمالی از اواخر امشب و روز دوشنبه (فردا) علاوه بر غرب، مرکز و شمال شرق کشور شاهد رگبار باران و در پاره ای مناطق رعد و برق، همچنین وزش باد در نقاط کوهستانی و بارش برف در نقاط سردسیر خواهیم بود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، بررسی نقشه های هواشناسی حاکی از عبور امواج تراز میانی از غرب و مرکز کشور و نفوذ جریانات شمالی در نوار شمالی است و امروز در مناطقی از غرب، جنوب غرب، مرکز، سواحل غربی و مرکزی خزر، دامنه های جنوبی البرز و بخش های جنوبی شمال غرب وقوع رگبار باران و وزش باد و رعد و برق دور از انتظار نخواهد بود.

این سامانه روز سه شنبه این هفته در شمال شرق فعال می شود و شدت بارش ها امروز در گیلان، غرب مازندران، شرق لرستان و شمال چهارمحال بختیاری خواهد بود و خلیج فارس نیز از اواخر روز دوشنبه و روز سه شنبه این هفته مواجی می شود.

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره دمای هوای تهران نیز گفت: اکنون دمای هوای تهران 16 درجه بالای صفر، رطوبت هوا 48 درصد و سرعت وزش باد بیش از 11 کیلومتر بر ساعت است و کمینه و بیشینه هوای امروز تهران بین 8 تا 18 درجه خواهد بود.

احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای پایتخت برای فردا (دوشنبه) بین 6 تا 16 درجه بالای صفر پیش بینی شده و آسمان تهران نیز دراین روز نیمه ابری همراه با بارش های پراکنده گاهی با وزش باد و بتدریج با کاهش ابر خواهد بود.

به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی، کمینه و بیشینه هوای تهران در روز سه شنبه(پس فردا) بین 7 تا 18 درجه بالای صفر خواهد بود و آسمان تهران در این روز صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری