کد خبر 465577

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد؛

انهدام یک باند اخلالگر در بازار ارز

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از انهدام یک باند اخلالگر در بازار ارز و دستگیری هفت متهم در این زمینه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سردار حمید هداوند با اشاره به برخورد قاطع نیروی انتظامی با اخلالگران بازار ارز که موجب آشفته شدن فضای کسب و کار داخل کشور و از بین رفتن امید اقتصادی می شوند، گفت: در این راستا روز گذشته عده ای افراد سودجو که در فضای مجازی اقدام به تاسیس اتاقهای معاملات کاغذی ارز کرده بودند و با انجام این گونه معاملات به صورت هدفمند، موجب ایجاد تنش در بازار ارز می شدند، در یک عملیات منسجم و ازپیش طراحی شده، دستگیر شدند.

وی ادامه داد: پلیس با رصد اطلاعاتی و اقدامی گسترده و هماهنگ، مدیر اتاق معاملات کاغذی به هویت «محمدرضا.ن» به همراه هفت نفر دیگر از اعضای فعال و حرفه ای که در سطح بازار تهران، فعالیت داشتند را، دستگیر کرد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: از متهمان دستگیر شده مقادیری دلار، چندین دستگاه پوز و ... که برای جابجایی وجوه حاصله از فعالیت مجرمانه خود، از آنها استفاده می کردند کشف و ضبط شد.

هداوند تصریح کرد: طی بررسی های صورت گرفته، مشخص شد، این افراد اقدام به خرید و فروش ارز با تراکنش مالی بیش از سه هزار میلیارد ریال کرده اند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهمان برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار گرفته اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حقدوست
    ۰ ۰

    اخلال گران در همه بازارها هستند و دولت تنها تماشا میکند ، با یک حرکت روانی و تبلیغاتی به بورس شوک وارد میکنند و باعث سقوط میشوند و با حرکتی دیگر باعث هجوم مردم برای خرید طلا و دلار میشوند و باعث افزایش قیمتها میشوند و از طرفی سودجویان و اخلال گران بازار مسکن و خودرو سریعا به واسطه قیمت ارز قیمتها را به سرعت بالا میبرند و وقتی قیمت بالا رفت خود به خود تثبیت خواهد شد چون هیچکس دلش نمیخاهد قیمت پایین بیاید و ضرر کند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری