کد خبر 458799

در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛

سکه همچنان در مدار نزولی/ طلا ۳۰هزار تومان ریخت

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند نزولی قیمت‌ها در بازار طلا خبر داد و گفت: بر این اساس امروز قیمت طلا ۳۰هزار تومان ریخت و از مرز یک میلیون تومان فاصله گرفت و همچنین سکه طرح قدیم نیز وارد کانال ۹میلیون تومان شد.

اقتصاد آنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ محمدکشتی آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره وضعیت بازار طلا توضیح داد: با توجه به افت نرخ ارز، قیمت طلا و سکه از ابتدای هفته جاری وارد مدار کاهشی شد؛ امروز هم قیمت‌ها در بازار طلا مجددا ریزش داشت به طوریکه طلا از مرز یک میلیون تومان عقب‌نشینی کرد و سکه طرح قدیم نیز وارد کانال ۹میلیون تومان شد.

به گفته نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، بیشتر مراجعه‌کنندگان به بازار امروز فروشنده هستند و با افت قیمت‌ها سعی دارند از زیان جلوگیری کنند.

قیمت طلا و سکه امروز ۲۰ مرداد

کشتی‌آرای با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح جدید در برخی ساعات به ۱۰میلیون و ۱۰۰هزار تومان کاهش یافته بود اما هم‌اکنون نرخ آن ۱۰/۳۰۰/۰۰۰تومان است؛ قیمت سکه طرح قدیم نیز امروز به ۹میلیون و ۹۰۰هزار تومان رسید.

کشتی‌آرای ادامه داد: همچنین بهای نیم سکه امروز پنج میلیون و ۱۵۰، ربع سکه دو میلیون و ۹۰۰ و سکه یک گرمی یک میلیون و ۶۰۰هزار تومان است؛ ضمن اینکه قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز به گرمی ۹۹۹هزار تومان سقوط کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری