تحلیل کشتی‌آرای از رکوردشکنی قیمت طلا و سکه

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت سکه بهار آزادی به مرز ۹ میلیون تومان رسیده است،‌ گفت: امروز رکوردهای جدیدی برای طلا و سکه در بازار ثبت شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار طلا وسکه در روزجاری اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت ارز و طلای جهانی، از صبح امروز شاهد افزایش قیمت طلا و سکه در بازار داخلی و ثبت رکوردهای تاریخی هستیم.

وی با اشاره به فروش دلار 20هزار و 400تومانی در بازار ارز گفت: اونس جهانی طلا نیز 12دلار افزایش داشته است که منجر به افزایش شدید قیمت سکه و طلا در بازار داخلی شده است.

قیمت سکه رکورد شکست +نرخ (۱۳۹۹/۴/۱۰)

 

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم اکنون به مرز 9میلیون تومان رسیده است،‌ تصریح کرد: این قیمت ها درحالی در بازار سکه ثبت شده که تا کنون شاهد ثبت چنین نرخ‌هایی نبودیم و برای اولین بار است که قیمت سکه به این مرز رسیده است.

به گفته کشتی‌آرای، هر گرم طلای 18عیار نیز با بیشترین افزایش قیمت هم اکنون با قیمت 870هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهارآزادی طرح قدیم با قیمت 8میلیون و 600هزار تومان معامله می شود.

وی با بیان اینکه خریدار و فروشنده به صورت موازی در بازار حضور دارند، گفت: اما تقاضای اضافی وارد بازار طلا و سکه نشده است؛ حباب سکه نیز بین 350 هزار تا 380 هزار تومان در نوسان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    خدا لعنت که که ارزوی همه ما جوانها بر باد دادین