کد خبر 428613

رییس اتاق اصناف تهران در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین؛

تکذیب ساعت کارى اعلام شده براى واحدهاى صنفى/ تعطیلى همه مشاغل غیرضرورى تا ٢٣فروردین

رییس اتاق اصناف تهران ضمن تکذیب ساعت کارى اعلام شده براى شروع به کار واحدهاى صنفى تاکید کرد: همه اصناف غیرضرورى باید تا ٢٣فروردین ماه تعطیل باشد.

اقتصاد آنلاین - فاطمه اکبرخانى؛ قاسم نوده‌فراهانى در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با تکذیب زمان آغاز به کار واحدهاى صنفى و ساعت کارى آن‌ها که روز گذشته در برخى کانال‌هاى مجازى منتشر شده بود، اظهار کرد: این اطلاعیه از نظر ما رد است و به کل آن را تکذیب مى‌کنیم؛ فایل منتشر شده که در آن ساعت کارى واحدهاى صنفى مشخص شده هیچ ارتباطی با اتاق اصناف نداشته و به صورت خودسرانه توسط برخى افراد منتشر شده است.

فراهانى با بیان اینکه تمام مشاغل غیرضرورى تا ٢٣فروردین ماه تعطیل است، گفت: طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا، فقط اصناف مرتبط با مواد غذایى خانوار باید فعال باشد و مابقى مشاغل موظف‌اند تا ٢٣فروردین تعطیل باشد که البته درمورد نحوه شروع و ساعت کارى فعالیت آن‌ها تصمیم‌گیرى خواهد شد.

رییس اتاق اصناف تهران بیان کرد: نظارت بر فعالیت واحد‌های صنفی بر عهده اتاق اصناف است و مردم هرگونه تخلفى را مشاهده کردند مى‌توانند به سامانه ١٢٤ مراجعه کرده و شکایت خود را ثبت کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر