{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422470

رییس هیات مدیره هلدینگ زرین در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین خبر داد؛

رییس هیات مدیره هلدینگ زرین گفت: با تغییر خط تولید، به دنبال تولید سه نوع ضدعفونی کننده دست، لباس و سطوح در پژوهشکده زرین شیمی در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی هستیم و امیدواریم شرکت‌هایی که می‌توانند در این برهه حساس به مردم و کشور کمک کنند، در این راه ما را همراهی کنند.

اقتصادآنلاین - طاهره گودرزی؛ ابراهیم جمیلی رییس هیات مدیره هلدینگ زرین در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به تغییر خط تولید در شرکت زرین شیمی گستر خاورمیانه گفت: زرین شیمی یک شرکت دانش بنیان است که محلول‌های شیمیایی برای صنایع معدنی تولید می‌کند. با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده در کشور و کمبود مواد ضدعفونی کننده و همچنین تولید ضدعفونی‌ کننده‌های تقلبی، این شرکت تصمیم گرفت خطوط تولید خود را تغییر دهد و در کوتاه ترین زمان این اتفاق صورت گرفت.

وی ادامه داد: شرکت زرین شیمی گستر خاورمیانه با تکمیل زنجیره تولید، محلول ضد عفونی کننده در اختیار مردم قرار می‌دهد. مقداری از تولیدات با برچسب غیرقابل فروش در بین مردم توزیع و بخشی از آن هم با قیمت تمام شده تحویل بیمارستان‌ها و واحدهای عمومی و صنعتی که مصرف کننده واقعی هستند، می‌شود.

ابراهیم جمیلی ضمن اشاره به استقبال از این طرح، افزود: متاسفانه همزمان با شروع کار ما و تغییر خط تولید، الکل سهیمه‌بندی شد و از آنجایی که الکل ماده اولیه محصولات است مشکلاتی را برای تولیدات ما پیش آورد. لذا روز گذشته سازمان غذا و دارو حواله‌ای در اختیار شرکت قرار داد تا با استمرار در تامین مواد اولیه، بتوانیم به روند تولید ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: به دنبال تولید سه نوع ضدعفونی کننده دست، لباس و سطوح در پژوهشکده زرین شیمی در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی خود هستیم و امیدواریم شرکت‌هایی که می‌توانند در این برهه حساس به مردم و کشور کمک کنند، در این راه ما را همراهی کنند.

رییس هیات مدیره گروه زرین ادامه داد: اگر شرکت‌ها نیاز به تغییر خط تولید داشته باشند، زرین شیمی آمادگی آن را دارد که از نظر فنی به کمک شرکت‌های دیگر آید تا نیازهای فنی و علمی این شرکت‌ها در زمینه شیمی و داروسازی را برطرف کند تا بتوانند بخشی از فشار وارد شده بر مردم را بکاهند. وی افزود: در این راه به تنها چیزی که فکر نشده، سود است و تنها هدف شرکت زرین شیمی گستر خاورمیانه و گروه صنعتی زرین تزریق آرامش به جامعه و مردم است.

جمیلی با توجه به اینکه واحد زرین شیمی در زنجان است و فعلا در این استان توزیع می‌شود، تصریح کرد: در پی این هستیم که این تولیدات را با کمک دانشگاه‌ها هم انجام دهیم. ضمن اینکه گروه زرین ارتباطات خوبی را با دانشگاه‌ها و پژوهشکده‌ها دارد، در نظر داریم خط 2 تولید را در تهران به همکاری دانشگا‌ها راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به اینکه تولیدات زرین شیمی سالانه 3.5 میلیون لیتر است، بیان داشت: درحال حاضر شرکت توانایی تولید روزانه 20 تن در شرایط فعلی را دارد و اگر نیاز به تولید بیشتر احساس شود، با نصب ماشین‌آلات جدید تولید را افزایش می‌دهیم.

این فعال اقتصادی افزود: تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده تا زمانی که نیاز بهداشتی مردم تامین شود، ادامه دارد و بعد از آن به تولید محصولات اصلی خود بازمی‌گردیم. از مسولان درخواست داریم با نظارت لازم، مواد اولیه ما را تامین کنند تا این دوره حساس را پشت سر بگذاریم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری