اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

عملکرد شرکت پشم ‌شیشه ‌ایران‌ در اسفند۹۹ / فروش ۱۷۳میلیاردی «کپشیر» در سال گذشته

در اسفند ماه سال گذشته، شرکت پشم ‌شیشه ‌ایران‌ ۲۰میلیارد تومان از محصولات خود را به فروش رساند و به تولید هز ار و ۷۵ واحد‌ دست پیدا کرد.

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ شرکت پشم ‌شیشه ‌ایران‌ در اسفند ماه سال ۱۳۹۹، با افزایش تولید 43 واحدی نسبت به بهمن ماه، هزار و 75 واحد‌ تولید کرد. البته این مقدار نسبت به دوره مشابه سال گذشته، حدود 9 درصد کاهش داشته است.

 گفتنی است «کپشیر» در اسفند ماه 202مترمربع ایزوگام، دو تن عایق لوله، 851 تن پشم شیشه و 22  تن سایرمحصولات تولید کرده است. 

مقدار فروش پشم ‌شیشه ‌ایران‌ در اسفند ماه با افزایش 32 درصدی نسبت به ماه قبل و کاهش 24 درصدی نسبت به اسفند ۹۸، به هزار و 286 واحد رسید. به واسطه تولید این تعداد، مبلغ فروش محصولات «کپشیر» در اسفند ماه به 20میلیارد تومان رسید که نسبت به بهمن ماه بیش از  35 درصد و نسبت به اسفند ۹۸، حدود 50 درصد افزایش یافته است. 

به این ترتیب پشم ‌شیشه ‌ایران‌ در سال ۹۹ حدود  173میلیارد تومان فروش داشته است که نسبت به سال گذشته 60 درصد رشد داشته است . پشم ‌شیشه ‌ایران‌ در مجموع 12هزار و 472 واحد از محصولات خود را در سال ۹۹ به فروش رساند که این میزان نسبت به سال ۹۸، رشد 11درصدی را ثبت کرده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر