کد خبر 491770

وزیر صنعت تاکید کرد؛

حضور سازمان گسترش و نوسازی صنایع در پیمانکاری صنایع معدنی

وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور سازمان گسترش و نوسازی صنایع در پیمانکاری صنایع معدنی از جمله فولاد و مس را خواستار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا رزم حسینی در بازدید از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به تجربه و دانش انباشته این سازمان در انجام پیمانکاری‌های بزرگ به ویژه در دو دهه اخیر، بر توسعه این فعالیت‌ها با رویکرد توانمندسازی زنجیره پیمانکاران فرعی و افزایش ضریب داخلی‌سازی اقلام و کالاهای مورد استفاده در پروژه‌های عظیم کشور تاکید کرد.

وی در این بازدید از آخرین وضعیت اجرای فاز ۱۴ پارس جنوبی به وسیله ایدرو و کنسرسیوم پیمانکاران تمام ایرانی این پروژه گازی کسب اطلاع کرد و ضمن ابراز خرسندی از داخلی سازی ۶۵ درصدی اقلام مورد نیاز فاز خشکی و دریا در این فاز، تقویت این رویکرد از طریق تعامل ایدرو با شرکت‌های دانش بنیان و پیمانکاران فرعی را اولویت و ضرورت مستمری برشمرد که در سایر طرح‌های پیش رو نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

رزم‌حسینی همچنین حضور رقابتی و کیفیت افزای ایدرو در پیمانکاری‌های بزرگ بخش‌های مهم دیگر از جمله صنایع معدنی از قبیل فولاد و مس را خواستار شد.

در این بازدید محسن صالحی نیا رییس هیات عامل ایدرو و بازارگان معاون پروژه‌های کلان این سازمان گزارشی از فعالیت‌های ایدرو در این حوزه ارائه کردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر