کد خبر 481663

راه‌اندازی مرکز داده پیشرفته در شرکت فولاد سفیددشت

سرپــرست امــــور مهنـدسی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از راه‌اندازی مرکز داده (Data Center) پیشرفته مطابق با استانداردهای بین‌المللی، با همت کارشناسان واحد فناوری اطلاعات این شرکت و شرکت ایریسا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، نسرین کمالی در تشریح این خبر و با تأکید بر اینکه تجهیزات زیربنایی و بستر فناوری اطلاعات استفاده‌شده در مرکز داده شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری، مطابق با به‌روزترین تکنولوژی دنیا و الگوبرداری از شرکت فولاد مبارکه است، افزود: این مرکز داده بر اساس استانداردهای بین‌المللی  و با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر   300 میلیارد ریال تهیه، نصب و راه‌اندازی شده است.

وی افزایش ضریب امنیت سیستم‌های اطلاعاتی و IT برای مقابله با مسائل و مشکلات سایبری این مرکز را از بارزترین ویژگی‌های آن برشمرد و ضمن قدردانی از تلاش کارکنان بخش IT، شرکت ایریسا و پشتیبانی شرکت فولاد مبارکه در زمینه گسترش و به‌روزرسانی زیرساخت‌ها و توسعه فناوری‌های ارتباطی گفت: افزایش سرویس‌های مبتنی بر شبکه، فعالیت‌های حوزه ITC، کسب‌وکار بر بستر IT و حرکت به سمت کارخانه هوشمند از اولویت‌های شرکت در زمینه فناوری اطلاعات است. ازاین‌رو اقدامات انجام‌شده کمک بزرگی به توسعه فناوری شرکت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر