کد خبر 479373

بازدید مدیرعامل شرکت مس از اردوی تیم فوتبال مس کرمان در تهران

اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس از اردوی تدارکاتی تیم فوتبال مس کرمان در تهران بازدید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مس پرس، در این بازدید حیدر ضیغمی، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی سعدمحمدی را همراهی کرده و از اردوی تدارکاتی تیم فوتبال مس کرمان در تهران بازدید به عمل آوردند.
بر اساس این گزارش، سعدمحمدی در جریان این بازدید با بیان این‌که در فصل گذشته همه باشگاه ‌های صنعت مس دستاوردها و نتایج خوبی در رقابت‌ها کسب کردند گفت: کسب قهرمانی های پی در پی در مسابقات رشته‌های مختلف ورزشی از فوتبال گرفته تا هندبال و دومیدانی موجب شد که ورزش مس به عنوان یک برند در سطح جامعه مطرح شود.
وی با تاکید بر این‌که جایگاه ورزش صنعت مس مدیون زحمات تک تک بازیکنان و کادر فنی و اعضای هیات مدیره است اظهار داشت: تیم فوتبال مس کرمان در فصل گذشته تنها با اختلاف یک گل از صعود به مسابقات لیگ برتر بازماند.
سعدمحمدی تصریح کرد: این تیم باید در فصل جدید هر چه در توان خود دارد به نمایش بگذارد تا به مسابقات لیگ برتر راه یابد و خاطره شیرین صعود و درخشش این تیم در مسابقات لیگ برتر، حضور در لیگ قهرمانان آسیا و نایب قهرمانی جام حذفی  سال های 88 تا 90 را تکرار کند.
گفتنی است، در اردوی تدارکاتی تیم فوتبال مس کرمان که بیش از ده روز انجام گرفت، بازیکنان تیم مس کرمان تمرینات سنگین و پرفشار را با روحیه خوب و تمام توان زیر نظر کادر فنی انجام دادند و سه بازی دوستانه برابر تیم های خوشه طلایی، نود و پارس جم را نیز در این اردو برگزار کردند.

اردشیر سعد محمدی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر