کد خبر 477203

مدیر روابط عمومی تاصیکو خبر داد:

ایجاد اشتغال پایدار یک هزار هم وطن با اجرای ۱۰طرح توسعه‌ای

مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین گفت: براساس برنامه راهبردی که تیم مدیریتی جدید صدر تامین در دستور کار قرار داد علاوه بر تحقق وعده های داده شده در سال مالی گذشته، طرح های توسعه ای در زیر مجموعه ای این شرکت اشتغال پایدار به همراه دارد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محسن بیدی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین اظهار داشت: تا ۲ الی ۳ سال آینده شرکت های اصلی و توسعه ای تاصیکو با حجمی ۲ برابر فعالیت فعلی، فعالیت خود را دنبال خواهند کرد که از جمله می توان به شرکت معدنی املاح ایران، صنایع خاک چینی ایران، فرآورده های نسوز ایران، زغال سنگ طبس، پشم شیشه ایران، شرکت های کاشی و سرامیک و پروژه های نیمه تمام توسعه معادن پارس تامین در سیستان و بلوچستان و طلای کردستان اشاره کرد.
وی گفت: ۱۰ طرح توسعه ای در صدر تامین و شرکت های تابعه و وابسته با هزینه ۱۷۰۰ میلیارد تومان در دست اجرا است که انشالله تا پایان سال و نهایتا ۶ ماه اول سال آینده به بهره برداری برسد.
بیدی افزود: با اتمام این ۱۰ طرح توسعه ای، بالغ بر یک هزار شغل جدید به طور مستقیم ایجاد خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در آینده نزدیک شاهد ورود زغال سنگ پروده طبس به فرابورس خواهیم بود که این مهم با توجه به جایگاه شرکت در این حوزه بسیار ارزشمند است چراکه با حضور در فرابورس می توان گام های بلندتری در مسیر رشد شرکت برداشت.
مشاور مدیرعامل تاصیکو به اعلام گزارش 6 ماه شرکت ها اشاره کرد و گفت: عملکرد 6 ماه شرکت های تابعه صدرتامین بسیار مطلوب بوده است و این گفته بنده به استناد آمار مستند در پرونده کاری شرکت ها است که در قالب گزارش 6 ماه بررسی می شود. سود ۵ ماه هلدینگ صدر تامین در سال ۱۳۹۹ نیز به رقم ۸۱۴ میلیارد تومان رسیده است که این رقم نیز در ۵ ماه سال گذشته ۵۲۰ میلیارد بود، براین اساس شاهد رشد ۵۵ درصدی هستیم. گزارش 6 ماه تاصیکو نیز به زودی از سوی مدیرعامل شرکت اعلام خواهد شد.
وی به بومی سازی در شرکت های تابعه صدر تامین اشاره کرد و گفت: مدیرعامل صدر تامین از ابتدا به بومی سازی توجه ویژه ای داشته و دارد براین اساس مجموعه ها با مطالعه و بررسی کارهای لازم توانسته اند در این بخش گام های قابل قبولی بردارند که از جمله می توان به شرکت های ذوب آهن اصفهان و زغال سنگ طبس اشاره کرد و انشالله تا چندی دیگر در این خصوص نیز اخبار خوبی اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر