کد خبر 475584

مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه:

فولاد مبارکه ۳بار از سوی آمریکا مورد تحریم قرار گرفته است/ آب به آسیاب دشمن نریزیم

مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه بیان کرد: صورت‌های مالی شرکت فولاد مبارکه به دلیل اینکه در بورس کالا حضور دارد؛ و تمامی اطلاعات مالی آن در سامانه کدال بورس افشا می‌شود، شفاف است.

به گزارش اقتصادآنلاین، حمیدرضا عظیمیان تصریح کرد: از سوی دیگر، سازمان حسابرسی مسئول رسیدگی به حساب‌های این شرکت است و تمام اطلاعات حسابداری شرکت را به سهامداران اعلام می‌کند.

وی افزود: در این بین اگر ادعایی هم از هر سویی مطرح می‌شود، لازم است مدعیان نسبت به ارائه مدارک خود به مراکز قضایی اقدام نمایند. 

مدیرعامل فولادمبارکه افزود: فولاد مبارکه یک شرکت خصوصی است؛ بنابراین مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی‌شود. مجلس و دستگاه‌های ذی‌ربط به صراحت اعلام کرده‌اند که شرکت فولاد مبارکه مشمول قانون منع به کارگیری بازنشسته نمی‌شود. بر فرض اینکه این موضوع هم مطرح شود، نشان از عدم اطلاعات کافی مطرح کنندگان چنین موضوعاتی است.

عظیمیان تاکید کرد: در حال حاضر فولاد مبارکه سه بار از سوی آمریکا تحریم شده و نباید با فضاسازی سیاسی و عنوان صحبت‌های بدون پایه و اساس این صنعت را مورد حمله قرار داد. 

وی در پایان اظهار کرد: از نمایندگان درخواست دارم از این مجموعه عظیم بازدید کرده و سوال و ابهاماتی که برای آنها ایجاد شده را اعلام کرده و از ما پاسخ بخواهند تا در راه پیشرفت و رفع نقاط ضعف قدم برداریم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر