کد خبر 456836

مشاور مدیرعامل شرکت ملی مس خبر داد:

ایران متافوند۲۰۲۰ با حضور مجتمع مس آذربایجان امروز افتتاح می‌شود

حیدر ضیغمی گفت: عصر امروز هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (ایران متافوند۲۰۲۰) با حضور مجتمع مس آذربایجان در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران با اعلام این خبر افزود: با عنایت به نام‌گذاری امسال با عنوان سال «جهش تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب و براساس سیاست‌گذاری‌های اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای استفاده از توان بومی برای تحقق جهش تولید در صنعت مس، حضور در رویدادها و نمایشگاه‌های تخصصی به‌منظور شبکه‌سازی با سایر صنایع تولیدی کشور، ارائه دستاوردهای شرکت مس و متقابلا استفاده از تجربه سایر شرکت‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که متافوند رویدادی تخصصی در حوزه فولاد، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری، قالب‌سازی، آهنگری، صنایع معدنی، صنایع سرامیک و نسوزها، ماشین‌آلات، تجهیزات، مواد اولیه و... محسوب می‌شود، گفت: حضور مجتمع مس آذربایجان به‌عنوان نماینده شرکت مس در این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد و ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (ایران متافوند) از 12 تا 15 مرداد امسال با حضور 70 شرکت داخلی و 10 نماینده از کشورهای دیگر از ساعت 16-22 در سالن پروین اعتصامی نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر