کد خبر 401375

مدیرعامل توسعه عمران منطقه گل گهر:

ایمن سازی خطوط برق و مطالعات زیست محیطی از معدن ۳برنامه شرکت توسعه عمران/ طرح جامع فضای سبز گهرزمین قابل تقدیر است

جلسه بررسی طرحهای عمرانی و فضای سبز گهرزمین دیروز با حضور آقایان حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین، حسن رحیمی مدیرعامل توسعه عمران منطقه گل گهر و برخی مدیران این شرکتها برگزار شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در این جلسه حسین دلاوریان با اشاره به مجموعه اقدامات عمرانی شرکت افزود: بزودی آسفالت جاده سنگین رو، به اتمام می رسد و مراحل اجرایی پل ابتدایی آن تا ۴۵ روز آینده انجام می شود.

وی در ادامه عنوان کرد: در خصوص اجرای فضای سبز حاشیه و رفوژ میانی جاده سنگین رو گهرزمین توسط این شرکت توافق های نهایی صورت گرفت.

معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین همچنین در ادامه گفت: علاوه بر ایمن سازی خطوط برق در مسیر خروجی ذهاب از معدن ۳ توسط شرکت توسعه عمران منطقه، مقرر شد مطالعات زیست محیطی خروجی آب از معدن ۳ انجام شود همچنین تدوین برنامه راهبردی محیط زیست منطقه توسط شرکت توسعه عمران انجام می شود.

در ادامه حسن رحیمی با اشاره بر اهداف و وظایف شرکت توسعه عمران عنوان کرد: این شرکت با سیاست انجام کارهای زیر ساختی منطقه ایجاد شده است. می توان گفت شرکت توسعه عمران، به شکلی شهردار منطقه است. وی گفت: خوشبختانه ۱۰ کارگروه در منطقه تشکیل شده است که یکی از آنها کارگروه زیرساخت است. درواقع برای انجام کارها نیاز به مصوبه این کارگروه است که مدیران منطقه همگی در آن عضو هستند.

رحیمی طرح جامع فضای سبز گهرزمین را قابل تقدیر دانست و افزود: از این طرح که یک طرح نمونه و کامل است می توان برای سایر شرکت ها استفاده کرد.

در پایان این جلسه، مسائل عمرانی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

17

بیشتر بخوانید
ارسال نظر