مدیر عامل فولاد مبارکه تصریح کرد؛

توسعه و پیشرفت همچنان محور اصلی فعالیت های فولاد مبارکه است

مدیرعامل فولاد مبارکه در اولین روز کاری هفته بعد از مجمع سالانه شرکت، ضمن بازدید از طرح های توسعه دردست اجرا بر ضرورت سرعت بخشیدن به روند اجرایی این طرح ها تأکید کرد.

توسعه و پیشرفت همچنان محور اصلی فعالیت های فولاد مبارکه است

به گزارش اقتصادآنلاین، محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: از این که سهامداران فولاد مبارکه مجمع را با خوشحالی ترک کردند، خرسندیم، لیکن همچنان حل مشکلات معیشتی مردم و راه نجات کشور را اشتغال زایی، ارتقاء بهره وری، کسب دانش فنی بروز و اجرای هرچه سریعتر توسعه های شرکت می دانیم و بر نقش محوری شرکت هایی چون فولاد مبارکه بر توسعه صنعتی کشور تأکید داریم.

طیب نیا افزود: توزیع سود بالا به معنی توقف روند توسعه‌ها نیست، فولاد مبارکه از یک سو بر افزایش کیفی و کمی تولید و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود تمرکز دارد و از سوی دیگر توسعه هدفمند و متوازن با نگاه به آینده را به طور همزمان با جدیت بیش از پیش ادامه خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: تمام همت مدیران و کارکنان گروه فولاد مبارکه در شرایط سخت اقتصادی و رکود بازار فولاد بر این است که با افزایش بهره وری، کاهش بیش از پیش هزینه ها و جذب فزاینده منابع مالی به اهداف از پیش تعیین شده جهت ایجاد تحول صنعتی و اقتصاد بدون نفت در کشور دست یابند.

ارسال نظر

آخرین خبر ها