تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

شیرینی را در جعبه های با درب پشت طوسی نخرید

سازمان ملی استاندارد ایران با ارسال نامه ای به اتحادیه اتحادیه صنف دارندگان قنادی، شیرینی فروش و کافه قنادی اعلام کرد که عرضه شیرینی در جعبه های با درب پشت طوسی و فاقد روکش و نشان های بهداشتی ممنوع است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سازمان استاندارد ایران با ارسال نامه ای به اتحادیه اتحادیه صنف دارندگان قنادی، شیرینی فروش وکافه قنادی اعلام کرد که عرضه شیرینی در جعبه های با درب پشت طوسی و فاقد روکش و نشان های بهداشتی ممنوع است.

سازمان استاندارد ایران با ارسال نامه ای به اتحادیه اتحادیه صنف دارندگان قنادی،شیرینی فروش وکافه قنادی تهران  اعلام کرد که عرضه شیرینی در جعبه های با درب پشت طوسی و  فاقد روکش و نشان های بهداشتی ممنوع است. همچنین از این اتحادیه خواسته شده است که ضوابط وزنی جعبه های شیرینی رعایت شود.

بنابراین گزارش پیرو این نامه اتحادیه اتحادیه صنف دارندگان قنادی،شیرینی فروش وکافه قنادی تهران نیز اطلاعیه ای به شرح زیر به اعضای خود داد.

«به استحضار میرساند عطف به نامه سازمان ملی استاندارد ایران از تمامی واحدهای صنفی تقاضا می‌شود نسبت به رعایت وزن جعبه های شیرینی مندرج در نرخ نامه دقت لازم را بعمل آورید همچنین داشتن علامت استاندارد بر روی جعبه و تاریخ تولید و نام شرکت جعبه ساز دارای مهراستاندارد بر روی جعبه های شیرینی الزامی است ، عواقب قانونی ناشی از تخلف در وزن جعبه ها به عهده متصدی واحد صنفی است.»

ممنوعیت فروش شیرینی در جعبه پشت طوسی

 

 

منبع: تسنیم
این مطلب برایم مفید است
۳ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها