کد خبر 578364

لوازم خانگی افزایش قیمت نداشته است

مدیر کل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی به صورت عمومی اتفاق نیفتاده است، البته ممکن است فقط برای یک کالای خاص بصورت موردی باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، کیوان گردان در ارتباط تلفنی با بخش خبری ۲۱ شنبه شب شبکه یک سیما درباره جزییات جلسه امروز رصد بازار لوازم خانگی در وزارت صمت افزود: وزارت صمت بر اساس تدابیر دولت و دستورات وزیر صمت به صورت هفتگی پایش صنایع مختلف را انجام می‌دهد.

گردان درباره فهرست قیمت‌های تولید کنندگان لوازم خانگی که مقرر شده بود به سازمان حمایت از مصرف کنندگان ارسال شود گفت: افزایش قیمت لوازم خانگی به صورت عمومی اتفاق نیفتاده است؛ البته ممکن است برخی تولید کنندگان لوازم خانگی یک کالای خاص را افزایش قیمت داده باشند که به صورت موردی بوده و وزارت صمت اجازه افزایش قیمت را به تولید کنندگان نداده است و مجوزی هم صادر نشده و عملاً چنین اتفاقی هم در بازار نیفتاده است.

وی خاطر نشان کرد: رقابت جدی در بخش لوازم خانگی موجب جلوگیری از افزایش قیمت شده است و الآن شرکت‌ها با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب‌تر عرضه می‌کنند.

مدیرکل دفتر صنایع برق، فلزی و لوازم خانگی تصریح کرد: بنا داریم اطلاع رسانی دقیق را برای مصرف کننده داشته باشیم تا مصرف کننده با دید قیمتی وارد بازار شود.

حجم ویدیو: 4.64M | مدت زمان ویدیو: 00:01:15
ارسال نظر