کد خبر 560185

نیکزاد در تشریح نشست با وزیر صنعت؛

قیمت فولاد و سیمان کاهش خواهد یافت

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست خود با فاطمی امین، گفت: وزیر صمت قول داد نرخ سیمان و فولاد بعد از کاهش طی ۱۵ روز، به ثبات رسیده و ساماندهی شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی نیک زادثمرین در تشریح نشست ظهر امروز (سه شنبه، ۱۶ شهریورماه) خود با سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت که پیرامون ساماندهی وضعیت بازار فولاد و سیمان بود، گفت: پیش از این دو سرپرست و یک وزیر دولت دوازدهم قول هایی درباره ساماندهی بازار فولاد و سیمان داده بودند که متأسفانه نتوانستند به قول های خود عمل کنند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ظرفیت تولید فولاد و سیمان در کشور نسبت به مصرف آن بیشتر است، اظهار داشت: در نشست امروز و بنا به قول وزیر صمت مقرر شد کیسه سیمان که هم اکنون در بازار ۲۷ هزار تومان است، ظرف ۱۵ روز به ۲۵ هزار تومان برسد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین قیمت هر کیلوگرم میلگرد با ارزش افزوده ۱۷ هزار تومان است که قرار شد قیمت آن نیز ساماندهی شده و به ثبات برسد از این رو این دو کالا در سه مقطع یک ماهه به طور کامل ساماندهی می شود.

در این نشست عزت الله اکبری تالارپشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رضا تقی پور عضو این کمیسیون، نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد، سیدعلی موسوی نماینده مردم ملکان و روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران نیز حضور داشتند و نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص بازار سیمان و فولاد مطرح کردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ایرانی
  ۱ ۰

  دروغه امروز در بازار من قیمت کردم یک کیسه سیمان 50 کیلویی 45 هزار تومان خودتون رو سیاه نکنید

 • ناشناس
  ۱ ۰

  یعنی مشکل قیمت سیمان برای چند درصد مردم مهمه و مشکل قیمت مایحتاج عمومی مرغ و نان و گوشت و پنیر و... برا چند درصد مردمه حالا این نمایندگان در مجلس نماینده عموم مردم هستند یا بساز بفروش ها

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کی رو گول میزنی بچه رو اگه اینطوریه پس جیب شما چطور پر میشه گنج دیگه ای پیدا کردی

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دروغ نگین من امروز 51 خریدم