انتصاب نادری به عنوان مدیرعامل جدید سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

نادری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات منصوب شد.

انتصاب نادری به عنوان مدیرعامل جدید سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ با تصمیم هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات، امیرحسین نادری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب شد.

 وی که از مدیران با سابقه و خوشنام صنعت فولاد و صنایع معدنی کشور به شمار می‌رود تجارب ارزشمندی را در کارنامه فعالیت‌های قبلی خود در شرکت‌های مختلف صنعتی و بورسی ثبت کرده که از آن جمله می توان به ریاست و عضویت هیأت مدیره شرکتهای فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خراسان، ذوب آهن اصفهان، فولاد تاراز، فولاد متیل، معدنی و صنعتی گل گهر و فولاد هرمزگان اشاره کرد. وی همچنین بعنوان مشاور رئیس هیأت عامل در سازمان ایمیدرو فعالیت داشته است.

نادری مدیرعامل سابق شرکت ملی فولاد ایران بوده و به مدت 23 سال در بخش های مختلف صنایع معدنی و فولاد کشور فعال بوده و نزدیک به یک دهه معاونت اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان را نیز برعهده داشته است. 

یادآور می شود شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات  به عنوان یک هلدینگ بزرگ معدنی و سهامدار عمده شرکت‌های بزرگی چون گل گهر، چادرملو، گهرزمین، فولاد خراسان، صبانور، فولاد ارفع، شهید قندی و... نقش بسزایی در اداره معادن بزرگ و بنگاه‌های مختلف صنعتی و اقتصادی دارد.

گفتنی است، پیش از این  یونس الستی مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات را برعهده داشت.

ارسال نظر